Доступний інструмент
від Actuale!
Ми задовольняємо потреби клієнтів у покупках, надаючи можливість отримати високоякісні товари за доступною ціною, сервісний підхід та безпеку. Здійснюємо доставку по Україні та всій Європі, виготовляємо продукцію індивідуально на замовлення.
років на ринку
КЛІЄНТІВ
Постійних клієнтів
17
25 000
10 000
Популярні категорії товарів:
Валики
Ручки для валиків
Штикова лопата
Про нашу компанію:
17 років
на ринку
Здатність
аналізувати тренди та інновації, оперативно імплементуючи їх у свою діяльність
10 000
постійних клієнтів. На сьогоднішній день ми прагнемо залишатися відкритими для клієнтів у нашій країні та у всьому світі
Пропонуємо
широкий асортимент зрозумілих та простих в експлуатації товарів та необхідних послуг
Працюємо з компаніями
Замовляйте оптом!
Оптові замовлення продукції - це ваша можливість отримати швидку доставку, найнижчу ціну на продукцію та надійний сервіс. Очевидна вигода у вигляді економії ваших грошей гарантована!
Наші партнери:
Здійснюємо доставку по всій Європі:
Ми популяризуємо бренд українського виробника на європейському ринку, пропонуючи якісний вітчизняний товар та вигідні умови доставки.

Склади та офіси нашої компанії знаходяться у Польщі, Румунії, Чехії та Німеччині.
Стати нашим партнером
Наша компанія є прикладом соціально-відповідального бізнесу в Україні, який будує партнерські відносини на принципах справедливості, чесності та відкритості. Ми високо цінуємо наших постійних партнерів та завжди раді новим замовникам. Готові пропонувати найвигідніші умови співпраці, вартості продукції та постачання товарів.
Про нашу компанію:
Стати нашим партнером:
Ми задовольняємо потреби клієнтів у покупках, надаючи можливість отримати високоякісні товари за доступною ціною, сервісний підхід та безпеку.